Wakacyjny angielski dla dzieci

Rodzice często nie wiedzą, co zrobić z pociechami w czasie wakacji. To czas wolny od szkoły, jednak dla mamy i taty, którzy pracują to problem. Dziecko pozostawione same w domu będzie siedziało godzinami przed telewizorem czy komputerem. Niektóre pewnie spędzą pół dnia na podwórku. Czy to naprawdę jedyna możliwość spędzania lata w mieście?

Coś fajnego dla dzieci

Kraków, który latem jest pełen turystów nie pozwala na nudę. Dzieci, które zmuszone są do siedzenia w mieście mogą iść na zajęcia „angielski dla dzieci”. Szkoła językowa, która je organizuje gwarantuje, że takie lekcje nie będą typowymi szkolnymi zajęciami, podczas których dzieci się nudzą. Angielski jest podstawowym językiem obcym, dlatego warto się go nauczyć. Dzieci szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę – wakacje wcale nie muszą oznaczać czasu, w którym się nie uczą. Nie muszą jednak wkuwać słówek na pamięć, ale uczyć się podczas gier i zabaw oraz zwiedzania miasta.

Angielski dla dzieci kraków

Zabawa w angielski

„Angielski dla dzieci” to rodzaj półkolonii, podczas których dzieciaki z opiekunami spacerują po mieście i odwiedzają ciekawe miejsca. Wychowawcy mówią prawie ciągle do dzieci po angielsku, co niejako zmusza i prowokuje ich do posługiwania się tym samym językiem. Gramatyki i nowych czasów można nauczyć się w terenie, a nie w szkolnej klasie, dlatego taki kurs może okazać się prawdziwą atrakcją. Rodzice natomiast mogą odetchnąć z ulgą, że ich dziecko nie marnuje czasu przed telewizorem. Taka nauka jest dużo skuteczniejsza, a przy tym przyjemna!